O Nas

Who we are

Historia naszej firmy sięga 1974 roku, kiedy to Andrzej Wittoń, właściciel firmy, chcąc realizować swoją życiową pasję, rozpoczął naukę zawodu złotnika. Po trzech latach nauki uzyskał Dyplom Czeladniczy w rzemiośle Złotnictwo. Egzamin Mistrzowski otrzymał w 1983 roku. Od tego momentu zaczęła pisać się historia Zakładu Złotniczo-Jubilerskiego, która trwa do dziś.
Zajmujemy się szerokim zakresem usług jubilerskich oraz grawerowaniem. Wykonujemy obrączki na zamówienie, również z powierzonego złota. Posiadamy ponad sto różnych wzorów, które w dowolny sposób można modyfikować. Istnieje także możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego wzoru.
Zapraszamy do naszego Salonu, aby skonsultować wybór najlepszego produktu, indywidualnie dopasowanego do danej osoby. Szczególnie ważnym jest spotkanie w sprawie doboru obrączek ślubnych, które pozostają symbolem Młodej Pary na całe życie. Z chęcią pomożemy w tej kwestii, spotykając się w dogodnych godzinach, przy wcześniejszym zaplanowaniu spotkania.
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Na obrączkach zakupionych w naszym Salonie wykonujemy dla Państwa gratisowo dedykowany grawer. Samą usługę grawerowania oferujemy również na produktach takich, jak: pierścionki, blaszki, medaliki, zegarki, długopisy, zapalniczki i inne.
X