Firma z wieloletnią tradycją

Nasza historia rozpoczęła się w 1974 roku. Obecny właściciel, Andrzej Wittoń rozpoczął naukę zawodu złotnika w Zielonogórskim Przedsiębiorstwie Jubiler. Najpierw uzyskał Dyplom Czeladniczy w rzemiośle Złotnictwo, by następnie zdać egzamin Mistrzowski w 1983 roku. Od tego momentu zaczęła pisać się wieloletnia historia naszego Zakładu. Trwa ona do dziś, a w międzyczasie nazwisko Wittoń zyskało w Zielonej Górze wysoką popularność w branży złotniczo-jubilerskiej. Staramy się, by nasze produkty spełniały wszelkie oczekiwania, łącząc doświadczenie ze stałą pasją.

Jako Zakład Złotniczo-Jubilerski Wittoń, zajmujemy się szerokim zakresem usług jubilerskich oraz grawerowaniem. W naszej ofercie są między innymi: obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, kolekcje biżuterii ze złota i srebra, manoki oraz biżuteria dla dzieci. Posiadamy ponad sto różnych wzorów, które dowolnie można modyfikować. Dla osób, które cenią sobie indywidualne projekty, istnieje możliwość stworzenia własnego i niepowtarzalnego wzoru. Chcąc wybrać najlepszy produkt, warto nas odwiedzić i skonsultować z nami wybór.

Doradzimy, zaprezentujemy przykładowe produkty, dopasowanego do danej osoby oraz okoliczności. Zachęcamy do konsultacji szczególnie przy większych okazjach, jak ślub lub zaręczyny. Podpowiemy również w kwestii grawerowania, które możemy wykonać na wielu produktach. Są to na przykład: pierścionki, blaszki, medaliki, zegarki, długopisy, zapalniczki.